Rolex - Okna, drzwi zewnętrzne, rolety, fasady aluminiowe, ogrody zimowe Zielona Góra
Zadzwoń:
+48 799 901 294, +48 691 717 317
Biuro:
ul. Zimna 4D, Zielona Góra
  • Polski
  • Deutsch
  • English

Rolex - producent drzwi i okien PVC. Zaufaj liderom w branży! Firma powstała w 1991 roku w Zielonej Górze. W krótkim czasie stała się wiodącym producentem systemów fasad, konstrukcji aluminiowych, okien i drzwi PVC oraz rolet zewnętrznych. Dorobkiem firmy jest najnowsza linia produkcyjna, wiele wykonanych inwestycji na terenie województwa lubuskiego w kraju i w Europie min. Niemcy, Francja, Dania. Stosujemy szyby podwóje, potrójne i poczwórne niskoemisyjne. Zdobione różnorodnymi szprosami. OKNA wyposażone w renomowane okucia firmy WINKHAUS zapewniają jakość, trwałość które mają decydujący wpływ na bezawaryjne i długoletnie użytkowanie okna. Oferujemy: Okna (PVC, aluminiowe, drewniano-aluminiowe), Drzwi (PVC, aluminiowe, przeciwpożarowe, panelowe), rolety (elewacyjne, nadstawne, podtynkowe), drzwi tarasowe (podnoszono-przesuwne HST, przesuwne-panoramiczne, odstawno-przesuwne PSK, harmonijkowe), wykonawstwo fasad, ogrodów zimowych, zabudowy szklane (ścianki całoszklane, daszki ze szkła, balustrady, schody i podłogi szklane) i inne (ochrona przeciwsłoneczna, szkło specjalne, konstrukcje kuloodporne, okna antywłamaniowe, systemy przeciwpożarowe i oddymiania, parapety)

Nasza oferta

O nas. Firma powstała w 1991 roku w Zielonej Górze. W krótkim czasie stała się wiodącym producentem systemów fasad, konstrukcji aluminiowych, okien i drzwi PVC oraz rolet zewnętrznych. Dorobkiem firmy jest najnowsza linia produkcyjna, wiele wykonanych inwestycji na terenie województwa lubuskiego w kraju i w Europie min. Niemcy, Francja, Dania. Stosujemy szyby podwóje, potrójne i poczwórne niskoemisyjne. Zdobione różnorodnymi szprosami. OKNA wyposażone w renomowane okucia firmy WINKHAUS zapewniają jakość, trwałość które mają decydujący wpływ na bezawaryjne i długoletnie użytkowanie okna

Sprawdź nas!

Nie chcemy być najwięksi, ale najlepsi.

In the achievements the company has certificates, reference letters of many potentates in the window industry, such as Aluprof, Glaspol, Pilkington, WinkHaus, Veka.

We guarantee full support for our customers and post-warranty service.

As an exemplary company, we perform tasks on time, using the latest technology and maintaining the highest quality.

Dane kontaktowe

Biuro:
ul. Zimna 4D, Zielona Góra

Napisz:
biuro@rolexzg.eu

Zadzwoń:
+48 799 901 294, +48 691 717 317

Mapka dojazdu - siedziba firmy - Zielona Góra, ul. Zimna 4D